Google
Zaloguj się...

SERWIS

Serwis gwarancyjny
Naprawy pogwarancyjne
Modernizacja

Serwis gwarancyjny

W naszej firmie stosujemy bardzo korzystne z punktu widzenia Klienta zasady napraw gwarancyjnych. W innych firmach za niektóre udogodnienia serwisowe trzeba dodatkowo zapłacić, wykupując rozszerzoną gwarancję. U nas jest to standard bez dodatkowych opłat. Oto przykłady:

Naprawy pogwarancyjne

Koszty napraw pogwarancyjnych:
Elementy Przewidywany koszt naprawy (PLN) brutto
Komputery - problemy z oprogramowaniem 60-180 (stawka 50zł+VAT/godz.)
Komputery - awarie sprzętowe 60-300 (zależnie od uszkodzonych elementów)
Monitory 150-200
Płyty główne 150-200
Zasilacze 50-100
Inne elementy zwykle wymagają wymiany na nowe  

Przy naprawach pogwarancyjnych Klient może określić górną granicę ceny, do której opłaca się naprawiać dany sprzęt.

Modernizacja

Nasza firma specjalizuje się w modernizacjach sprzętu od wielu lat. Z naszego doświadczenia wynika, że opłaca się modernizować komputery roczne, dwuletnie i trzyletnie. Jeżeli komputer jest starszy niż trzyletni, zwykle okazuje się, że trzeba w nim wymienić prawie wszystko poza stacją dyskietek, więc koszt modernizacji będzie zbliżony do ceny nowego komputera. W przypadku gruntownej modernizacji komputerów, które nie mają jeszcze roku, może okazać się, że poniesione koszty będą duże w stosunku do uzyskanego efektu. Zawsze jednak można niedużym kosztem dołożyć trochę pamięci, co w większości przypadków daje bardzo dobry efekt. 

Aby określić opłacalność i koszt ewentualnej modernizacji, najlepiej zadzwonić do nas (0-22)635-38-48. Każdy przypadek wymaga tutaj indywidualnego omówienia. Określimy jakie podzespoły można zastosować w danym przypadku, jaki będzie koszt nowych podzespołów, i ile można będzie odliczyć za stare elementy. Klient może nam dostarczyć same elementy i wymienić na nowe, lub przywieść całą jednostkę (bez kabli, klawiatur, myszy itp) celem dokonania wymiany elementów u nas. Cała operacja po wcześniejszym umówieniu trwa zwykle 1-2 dni. Drobne sprawy załatwiamy od ręki. Koszt samej usługi rozliczany jest według czasu pracy (stawka godzinowa 50zł+VAT) i wynosi zwykle 60-120 zł.

Góra dokumentu